Biz Kimiz

ITS Havacılık ve Dış Ticaret Ltd. Şti. T9715 NCAGE numarası ve 56-540-2403 Duns numarası ile 2008 yılında kurulmuş uluslararası bir tedarik şirketidir. Hem yerel hem de yabancı kamu kuruluşlarının yanı sıra Amerikan ve İngiliz özel kuruluşları ITS’in müşterileri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz arasında Birleşmiş Milletler (UNDP), NATO, Dyn Corp International, Kellogg Brown and Root, PAE Government Services, RECON International Group, ITT Exelis ve Odebretch yer almaktadır. Ürünlerin hedef teslimat noktaları Dubai, Djibouti, Irak-Bağdat Amerikan Elçiliği, Katar Doha, Lüksemburg, İtalya ve Camp Marmal’da ki Afganistan Askeri üssü yer almaktadır.

2008 yılından bu yana Uluslararası alanda müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek suretiyle UN ve NATO gibi kuruluşların haklı güvenini kazanmış bir firmayız. Uluslararası tedarik zincirinde kazanmış olduğumuz bu yılların deneyimini devletimizin kamu kurum ve kuruluşlarına en doğru, en kaliteli ürünü kazandırabilmek amacıyla ITS Havacılık ve Dış Ticaret Ltd. Şti. altında LİMADEFENCE savunma ve güvenlik şirketini kurmuş daha sonrasında SAFARİ AVM SAVUNMA ile aynı binada ortaklık kurmak suretiyle yoluna devam etmiştir. Bünyemizde özellikle .22 kalibre ufak çaplı mühimmattan 9x19mm., 5.56x45mm., 7.62x39mm., 7.62x54mm. NATO ve Doğu Blok ülkelerine ait mühimmatlardan 40 mm. gaz mühimmatına kadar yetki belgesi sahibiyiz. Ayrıca Balistik Koruyucu, kurşun geçirmez, çelik yelek tabir edilen Balistik Yelek, Kurşun geçirmez yelek, Balistik Başlık – miğfer, Balistik koruyucu plakalar gibi ürünlerin bir kısmını Türkiye’de üretebildiğimiz gibi yurtdışında kendi adımıza ürettirip tedarikte yapabilmekteyiz. Toplumsal olaylara müdahale kıyafeti, Robocop kıyafetleri ile birlikte tüm taktik ekipmanlarının tedariği konusunda uluslararası yetki belgesi sahibiyiz. Yine kimlik tanımlama araçlarında Biometrik parmak izi tanımlama cihaz ve yazılımlarında uluslararası yetki belgesi sahibiyiz. B4 seviyesinden B7 seviyesine kadar her türlü araç, bina ve zırhlı güvenlik kulübeleri, atış poligonu inşasını gerek UN, NATO gerekse özel sektörde yapabilmekteyiz. Her seviyede BR3, BR4, BR5, BR6, BR7 Kurşun Geçirmez cam imalatını gerek bina, tesis güvenliği gerekse araçlarınız için temin edebilmekteyiz.

Yine her seviyede kurşun geçirmez araç imalatı hizmeti verebilmekteyiz.

Comments are closed.

Translate »