Zırhlı Güvenlik Kabini

Lima Defence, Zırhlı Güvenlik Kabinleri konusunda yurt içi ve yurt dışı resmi kurumlara hizmet vermektedir. Yapılması planlanan Zırhlı Güvenlik Kabini ile ilgili müşteri talepleri alınarak, bölge şartlarına uygun kabin modeli ve zırhlama metodu belirlenir. Müşteri istekleri doğrultusunda zırhlı güvenlik kabininin dizaynı projelendirilerek gerekli hesaplamalar yapılır ve müşteri bilgilendirilir.

Zırhlı Güvenlik Kabinleri müşteri istekleri ve kullanım amaçlarına göre (BR2) – (BR7+) seviyelerinde üretilmektedir.

Kurşun geçirmez kabin özellikle yüksek güvenlik gerektiren görev noktaları için hazırlanmıştır. Zırhlı nöbet kulübesi ürünlerimizle savaş durumları ve terör tehditi altındaki bölgelerde zor şartlarda çalışan asker ve polis güvenlik personelinin güvenli ortamda görev yapabilmeleri amaçlanmıştır.

Kaymakamlık, valilik, bakanlık, belediyeler gibi ulusal güvenlik noktalarıyla beraber BM ( Birleşmiş Milletler ), NATO gibi kuruluşların görev aldığı riskli bölgeler için tasarlayıp ürettiğimiz zırhlı güvenlik kabini ürünlerimiz uluslararası standartlara sahiptir. Ergonomik tasarım ve planıyla içerisinde görev yapan personeller için konforlu çalışma ortamları sunmaktadır.

Resmi güvenlik görev noktalarıyla beraber kurşun geçirmez zırhlı güvenlik kulübesi ürünlerimizin bir diğer kullanım yerleri arasında önemli yönetim merkezleri yer almaktadır. Büyükelçilik ve konsolosluk binaları, holding merkezleri, finans kuruluşları, genel müdürlük binaları, irtibat ofisleri, bölge müdürlükleri gibi güvenliğin önemli olduğu yönetim merkezlerinde kurşun geçirmez kabin ürünlerimiz tercih edilmektedir.

Duvardan cama, kapıdan pencereye tamamen kurşun geçirmez donanımla üretilen ürünlerimiz yüksek güvenlikli yapı sınıfında yer almaktadır. Yapı ünitesinin tamamı vinç yardımıyla başka görev alanlarına kolayca taşınabilmektedir. Zırhlı güvenlik yapıları arasında yer alan ürünlerimizin cam ve diğer panel birleşimlerinin tamamında kurşun geçirmezlik testleri yapılmıştır.

Comments are closed.

Translate »